Informacje dla lekarzy
logo

Zmiana cen usług medycznych PZNW w Gronau od 1 kwietnia 2017 roku

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż począwszy od dnia 1 kwietnia 2017 roku poważnym zmianom ulegną ceny oraz zakres usług medycznych oferowanych przez Klinikę Urologii, Urologii Onkologicznej i Urologii Dziecięcej PZNW w Gronau.

W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o kontakt z biurem NewCare w Warszawie.

Misja firmy NewCare

„NewCare to firma stawiająca przed sobą dwa kluczowe cele:

pomoc pacjentom w uzyskaniu dostępu do najnowszych metod leczenia oferowanych na całym świecie.
propagowanie informacji medycznej na temat nowoczesnych metod terapii w środowisku lekarskim, farmaceutycznym jak i wśród pacjentów
Najważniejszy jest dla nas pacjent. Naszym zadaniem jest kompleksowa organizacja komfortowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.”

Marcin Mączyński – Dyrektor Zarządzający NewCare

<< Poprzedni 1 2 Następny >>

Diagnostyka i leczenia raka prostaty

Szanowni Państwo,

zdajemy sobie sprawę, jak trudnym jest moment, w którym dowiadujecie się o chorobie nowotworowej swojej lub swoich najbliższych. W tych chwilach chcemy służyć dyskretną i profesjonalną pomocą, proponując nowoczesną terapię w renomowanych ośrodkach medycznych.

Naszym pacjentom zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług organizacyjnych i medycznych, jesteśmy oficjalnym Przedstawicielem St. Antonius Hospital oraz kliniki urologii i urologii onkologicznej PZNW w Gronau, w Niemczech.

PZNW specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu raka prostaty przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny. W ramach diagnostyki lekarze przeprowadzają m.in. biopsję fuzyjną, charakteryzującą się dużo wyższą skutecznością w wykrywaniu nowotworu prostaty niż inne stosowane metody.

Wybór metody leczenia nowotworu jest zawsze decyzją pacjenta, któremu zostaną przedstawione wszystkie możliwe terapie wraz z omówieniem ewentualnych powikłań i zagrożeń. Tym, co wyróżnia klinikę PZNW w Gronau na tle innych centrów medycznych, jest możliwość wyboru nowej metody leczenie nowotworu, jaką jest Prostatektomia radykalna w asyście robota da Vinci. Operacje raka prostaty przeprowadzane przy wykorzystaniu robota pozwalają na zachowanie dużo większej precyzji, charakteryzują się ograniczeniem powikłań pooperacyjnych i bardzo szybką rekonwalescencją.

Wszystkim pacjentom, którzy skorzystają z usług NewCare z Warszawy, zapewniamy profesjonalna obsługę przez cały okres leczenia, jak i po jego zakończeniu. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc!

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 22 111 50 04

biuro@newcare.eu przejdź do kontaktu
informacje dla lekarzy