Informacje dla lekarzy
logo

O NewCare

NewCare to firma zajmująca się reprezentowaniem zagranicznych szpitali, klinik i firm medycznych. Naszym pacjentom proponujemy leczenie za granicą przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć medycyny. Zapewniamy pomoc wszystkim osobom, u których wykryto raka prostaty.

Zadaniem NewCare jest kompleksowa obsługa pacjenta obejmująca prezentację usług medycznych oferowanych przez zagranicznego partnera, informacje o możliwych metodach leczenia, organizację wyjazdu, tłumaczenia dokumentów, opiekę nad pacjentem w miejscu leczenia. Innymi słowy, pełna obsługa i organizacja leczenia za granicą.

czytaj więcej

Rozwój

Cały czas poszukujemy nowych, sprawdzonych i skutecznych metod leczenia dostępnych dla naszych pacjentów. Jedną z takich nowatorskich metod jest robotyka da Vinci, stosowana przy leczeniu raka gruczołu krokowego.

NewCare z wielką uwagą dobiera międzynarodowych parterów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy wykazywali się najwyższym poziomem oferowanych usług medycznych, jak również szczególną dbałością o pacjenta przed terapią, w trakcie jej trwania oraz po jej zakończeniu. Naszym pacjentom proponujemy leczenie w renomowanych ośrodkach medycznych, takich jak Klinika Urologii Szpitala St. Antonius i PZNW w Gronau, w Niemczech.

czytaj więcej

Opieka

Zapewniamy rzetelną informację popartą badaniami naukowymi i doświadczeniem naszych partnerów oraz międzynarodowych i krajowych ekspertów.

Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi pacjentami, którzy zdecydowali się na współpracę z NewCare, regularnie badając przebieg leczenia, uważnie słuchając ich opinii dotyczących poziomu naszych usług.

Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia naszym pacjentom możliwie najwyższego komfortu i dyskrecji.

czytaj więcej
Dowiedz się więcej

Skontaktuj sie z nami, odpowiemy na wszystie Twoje pytania.

+48 607-062-500

biuro@newcare.eu przejdź do kontaktu
informacje dla lekarzy